Neden Canım Ciğerim Franchise?

Canım Ciğerim olarak, lezzet ve kalitemizden taviz vermeden en hijyenik ortamlarda hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu başarı hikayesinin bir parçası olabilirsiniz. İşte Canım Ciğerim Franchise fırsatının size sunduğu avantajlar:
 

  1. Lezzet Dolu Menü: Canım Ciğerim, kendine özgü Tantuni ve diğer Türk lezzetlerini sunan bir menüye sahiptir. Misafirleriniz, geleneksel tatlarımızın tadını çıkaracak ve tekrar gelmek isteyeceklerdir.

  2. Marka Bilinirliği: Canım Ciğerim, Kayseri'de bir ün kazanmış ve saygı görmüş bir markadır. Bu sayede yeni şubenizin müşteri çekmesi daha kolay olacaktır.

  3. Eğitim ve Destek: Canım Ciğerim Franchise sahiplerine, işletmeyi başarılı bir şekilde yönetmelerine yardımcı olacak kapsamlı eğitim ve işletme desteği sunar.

  4. Şube Açılımı ve Yer Seçimi: Canım Ciğerim ekibi, yeni şube açılımı için doğru konum seçimi konusunda size yardımcı olacaktır.

  5. Sürdürülebilir Başarı: Canım Ciğerim, başarıyı sürdürülebilir kılmak için müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve mükemmel bir hizmet sunar.

  Doğum Tarihi

Franchise Verme Süreci

 Çalışmaya Başladığınız Tarih

FİNANSAL DURUM

LOKASYON BİLGİLERİ

KONSEPT (işaretleyiniz) :

Mülkiyet (işaretleyiniz) :

Kira Tutarı :

BÖLGENİN HİTAP ETTİĞİ SOSYAL SINIF (işaretleyiniz) :

* Franchise Sürecinde İş Planınızı Kısaca Anlatınız:

Lütfen Yatırım Kararınız ile İlgili Belirtmek İstediğiniz Diğer Deteyları Yazınız: